KONST / Litografier / Färglitografi 9098635
*
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2014
kl 18:41:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/8 13:44:09
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45
*
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/8 13:44:09 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk mÃ¥lare född 1929, död 2014.Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45